Raf Sistemleri Levent

Levent Raf sistemleri
Raf sistemleri Levent ; Firmamız İstifleme ve Depolama alanlarında genel olarak kullanılmakta olan raf sistemlerinin üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Raf sistemleri her alanda nerdeyse artık karşımıza çıkmaktadır. Firmamız RAF MİMARI bu raf sistemlerinde arşiv raf sistemleri, depo raf sistemleri, lastik raf sistemleri, kumaş raf sistemleri, market raf sistemleri ve Çelik dolapların üretim ve satışını yapmaktadır. Kullanılacak alana göre doğru yerleşim ve doğru raf seçimi için firmamız İstanbul içi ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti vermektedir. Mevcut projelerinizi değerlendirmek veya fiyat bigisi almak için bize ulaşabilirsiniz.


 Market Raf Sistemleri; Market raf genel olarak kullanım alanları hırdavat mağazaları, petshoplar ve marketlerdir. Market raf sistemleri Standart yükseklik ve genişliklere sahiptir, oldukça kullanışlı, basitce monte demonte işlemini gerçekleştirebildğimiz raf sistemidir. Müşterilerin kullanım alanlarına göre En: 97cm / 77cm / 67cm ölçülerde kullanılmaktadır. Yükseklik Duvar ünitelerin de h:225cm Orta reyonlarda h:170 cm ve 140 cm olarak standarttır. Gövde rengi standart Krem Beyaz Etiketlik renkleri değişkendir. Üniteler Seri olarak yani Tek ayak üzerinden fiyatladırılır.
Çelik raf sistemleri; Çelik raf klasik cıvatalı metal raf sistemleridir. Çelik raf sistemleri genel kullanım alanları Klasör arşivleme, hafif depolama ve kiler alanlarında kulanılmaktadır. Çelik raflar Profil ve Tabla kalınlıkları konacak yüke göre değişmektedir. Standart ölçüler de üretilen çelik raf sistemleri müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda kullanılacağı alana göre kalınlık, yükseklik, derinlik ve raf adeti belirlenmektedir.
Arşiv rafı; Arşiv raf sistemleri Cıvatalı raf sistemidir; Her bir tablaya 4 Adet cıvata takımı kullanılmaktadır. Her raf 37,5 cm de bir takılmaktadır. Klasör için ideal aralıkdır. Kurulum yapıldıkdan sonra Üniteler kendi aralarında bir birilerine vidalanmaktadır. Profillerin alt kısmına Plastik Taban takılmaktadır. Ürünler Elektrostatik toz boyalıdır ve Standart RAL 7046 Gri renklidir. Klasör rafları Pratik sökme ve takma yapılmaktadır. Ekonomiktir, Dayanıklı ve en ucuz raf sistemleridir. Sökme takma işlemi yaparak yeni depo veya arşivinizde uzun süre kullanabilirsiniz. Arşiv rafları Sökme takma ve Montaj işlemleri de firmamız tarafından ücretli olarak yapılmaktadır.
Klasör rafı; Klasör rafı Cıvatalı Sistemdir; Her bir tablaya 4 Adet cıvata takımı kullanılmaktadır. Kurulum yapıldıkdan sonra Üniteler kendi aralarında bir birilerine vidalanmaktadır. Profillerin alt kısmına Plastik Taban takılmaktadır. Ürünler Elektrostatik toz boyalıdır ve Standart RAL 7046 Gri renklidir. Klasör rafları Pratik sökme ve takma yapılmaktadır. Ekonomiktir, Dayanıklı ve en ucuz raf sistemleridir. Sökme takma işlemi yaparak yeni depo veya arşivinizde uzun süre kullanabilirsiniz.
Hafif Depo Rafları; Mini Rack Raf sistemleri (Hafif Depolama Rafı) Maksimum 600 / 700 kg arası yük taşımaktadır. Derinlik, Yükseklik ve uzunluk ölçüleri kullanım amacı, konacak yük ve Müşterinin isteğine göre değişik olabilmektedir. Bu ürün tamamen geçmeli sistem olup monte ve demonte işlemi oldukça kolaydır. Genel olarak Ayaklarda 30x50 2mm kalınlığında Kutu profilden imaal edilmektedir. Taşıyıcı görevi yapan Traverslerde ise 30x50, 30x70, 40x60 Kutu profil kullanılmaktadır. Bu raf sistemin de tablalar ise konulacak yükün ağırlığına göre farklı kalınlıklar da DKP saçtan imal edilebilir. Müşterinin issteğine göre özel renkler kullanılmaktadır. Gövde, Tabla ve Taşıyıcı kollar farklı renkler de olabilmektedir.
Raf sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve ÜCRETSİZ keşif için bize ulaşınız.


Share on Google Plus

About Raf Mimarı

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder

market raf sistemleri-raf-teknikraf.com-çelik raf- çelik raf sistemleri-metal raf-metal raf sistemleri-askılık modelleri-raf sistemleri-raf sistemleri-dosya dolapları-soyunma dolabı-klasör rafı-arşiv rafı-kumaş rafı-kumaş raf sistemleri-lastik rafı-mini rack raf-raf sistem-raf sistemi-raf sistemleri gaziosmanpaşa-raf sistemleri bayrampaşa-raf sistemleri etiler-raf sistemleri-raf-raf sistemleri kıbrıs-depo raf sistemleri-çelik raf - raf sistemleri - metal raf - klasör rafı - çelik raf raf sistemleri-çelik raf